KONST / Litografier / Grafiskt blad 12757377
nr 1275 7377
Grafiskt blad
Johan Löfgren, "Bird Box", 2007, Digital print, 2/4, Ej signerad. Motivet: 80x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:56:45
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr